Zámluvy pokojů pro Akad. rok 2015/2016

Zámluvy pokojů na koleji Švehlově pro akademický rok 2015/2016

V souladu s Opatřením ředitele č.12/2015 je stanoven harmonogram zámluv čísel pokojů na koleji Švehlově následovně:

1. V termínu od 17.8. do 22.8., označené jako první kolo, mohou žádat bydlící o své stávající pokoje, nebo o pokoje ve kterých bydleli do konce června v souladu se seznamem bydlících dodaným ředitelstvím KAM. Systém bude pro první kolo uzavřen ve 22:00.
  2. V termínu od 24.8. do 28.8., označené jako druhé kolo, mohou žádat všichni, kteří nevyužili prvního kolaa žádat o pokoje jiné. Rezervační systém bude 24.8. otevřen ve 14:00 a uzavřen 28.8. ve 22:00.
  3. Termín od 29.8 do 30.8. je využit pro případné korektury a doplnění do rezervačního systému.
  4. Dne 31.8. bude seznam předán ubytovací kanceláři.

Rezervační systém NENÍ určen pro studenty nastupující do prvních ročníků. Ale je určen těm, kteří již na Švehlově koleji bydleli alespoň rok. Studenti nastupující do prvních ročníků mohou využít termín daný odstavcem c) a to je v případě, že by chtěli bydlet s někým konkrétně. V ostatních případech jsou nově ubytovaní rozřazováni do pokojů ubytovací kanceláří při nástupu na kolej.

Rezervační systém bude nalezení na stránce:

svehlovka.koleje.cuni.cz/rezervace/index.php

Tyto Informace budou na FB stránkách Švehlovky, na vstupních dveřích a na nástěnce Kolejní rady.

Kontaktní e-mail na člena kolejní rady, který bude vyřizovat zámluvy:

Kuklaj(zavináč)natur.cuni.cz

Zvláštní pravidla pro studenty vracející se ze studijního programu Erasmus, kteří byly mimo kolej v letním semestru. Ti mají na svůj předchozí pokoj přednostní nárok pouze v druhém kole, tedy mohou si o svůj bývalý pokoj zažádat před koncem prvního kola na výše uvedený e-mail. Řádově se bude jednat o jednotky lidí, bude tedy snadné žádost ověřit s ubytovací kanceláří.

Kolejní rada si vyhrazuje právo zasahovat do rezervací. Dále zámluvy jsou dle Opatření ředitele č.12/2015 právně nevymahatelné. Jakákoliv snaha zneužít rezervační systém, nebo jiným způsobem obcházet daná pravidla bude řešena nevytvořením rezervace daného pokoje pro daného jedince.