Kalendář událostí

Kontakt:
Kolej Švehlova
Slavíkova 22,
Praha 3, 130 00
+420 222726007 (vrátnice)
+420 222727115 (ubytování)
+420 222727384

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Odkaz na mapy.cz

Další záložka

Webové aplikace UK

(podávání ubyt. stipendií)

 

Koleje a menzy UK

(vše o kolejích)

 

Historie plateb

(aplikace s infem o platbách koleji)

 

Nová sekce: Divadlo

Přátelé Švehlovkáři,

dosavadní divadelní soubor Fridge ukončil svou činnost, neboť neustále (24/7) reprízovaná hra Skladiště ledniček se těšila návštěvnosti jen při odchodech a nástupech na kolej. Tím kultura na Švehle utrpěla krutou ránu. Ale nezoufejte, je mi milým potěšním přivítat v prostorách bývalého kina Academia nové divadelní soubory. Protože se divadlo Venuše ve Švehlovce stává nedílnou součástí života koleje, rozhodl jsem se vyčlenit mu speciální sekci Divadlo. Tuto sekci (stejně jako nově pridanou sekci Novinky - divadlo ) bude spravovat Anežka Večeřová, která se stará o PR divadla. Zprávy o divadle tak budete mít přímo od zdroje. Za sebe přeji, ať se daří!

Změna počítadla

Změnil jsem ve statistice počítadlo, které díky vadnému využívání ajaxu některých komponent bylo spíše matoucí. Nynější počítadlo lépe odráží skutečný stav.

Nový web

Je mi potěšením oznámit Vám, že dnes byl spuštěn nový web koleje Švehlova. Web je stále ve vývoji, avšak převážná většina funguje již nyní. Budu rád, pokud získám zpětnou odezvu (např. pokud něco nefunguje či náměty, co zlepšit).

Postupně do chodu zapojím ostatní lidi, kteří se budou každý věnovat své sekci (správce sítě, kufrárny, posilovny, boxersize, filmový klub, ubytovací kancelář).

Též možná proběhnou nějaké změny, veškeré případné důležité změny budou v buglogu, pokud byste našli nějaké chyby, neváhejte mi je nahlásit.

Komentáře

Přidána kategorie Novinek - události

Přidal jsem do Novinek kategorii události. Naskytla se příležitost využít web také k propagaci jiných událostí, než které se dají zařadit pod již vytvořené kategorie Novinek. Dne 10. a 11. února 2014 budou na koleji vystupovat Depresivní děti se svou nejnovější hrou - Loni v Marienbadu. Berte to prosím jako pozvání za kulturou, sám jsem inscenaci viděl a doporučuji ji.

 

Komentáře