Kalendář událostí

Kontakt:
Kolej Švehlova
Slavíkova 22,
Praha 3, 130 00
+420 222726007 (vrátnice)
+420 222727115 (ubytování)
+420 222727384

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Odkaz na mapy.cz

Další záložka

Webové aplikace UK

(podávání ubyt. stipendií)

 

Koleje a menzy UK

(vše o kolejích)

 

Historie plateb

(aplikace s infem o platbách koleji)

 

Informace o TV

Na koleji funguje streamování televizního vysílání DVB-T. Momentálně jsou v provozu 1., 2. multiplex a nově také 3. multiplex. Programy jednotlivých multiplexů naleznete na obrázku níže.Technicke vybavení (které není ve správě koleje - a tím pádem ani správce sítě) nám zatím neumožňuje streamovat vyšší počet kanálů. 

Na kolej byla nainstalována nová anténa s přímou viditelností na Žižkovský vysílač pro 100% signál. Anténa je nachystaná i pro příjem DVB-T2 signálu. Koncem října byla nainstalována druhá anténa pro zaručení bezproblémového příjmu 3. multiplexu. Po dvoutýdenním testování nebyly zatím zjištěny žádné potíže.

 

Koncesionářské poplatky: 

Vzhledem k tomu, že se tímto stáváte držitelem televizního přijímače dle zakona c.345/2005 Sb. stáváte se poplatníkem televizního poplatku a máte tedy povinnost koncesionářské poplatky platit. Od těchto poplatků jste zproštěni v případě, že již někdo ve společné domácnosti (rodiče) tento poplatek platí. Doporučuji k nahlédnutí následující odkaz: https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/domacnosti.php

Komentáře